Yabancı dizi türkçe dublaj the 100 4. sezon izle 1080p filmler

Spread the love

Kass Morganın yakında çıkacak olan aynı isimli kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması… 1080p yabancı dizi izle the 100 2. sezon izle Yabancı film izle 97 yıl evvel çekirdeksel Armageddon, Dünyanın kocaman bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 değişik ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içerisinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve fert sayısı 4000′e ulaşmıştır.

Film izle the 100 4. sezon Türkçe dublaj dizi izle

The 100, kıyamet sonrası dram türündeki televizyon dizisidir. Dizi, Kass Morgan’ın yalnız isimdeki kitabının uyarlamasıdır ve Jason Rothenberg tarafından geliştirilmiştir. Galası 19 Mart 2014 tarihinde gerçekleşti.

Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi katı uygulamalarla kurulan 1 intizam bulunmaktadır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip yeniden hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. 1080p dizi izle the 100 3. sezon izle 1080p film izle Çare olarak kuşkusuz ki Dünyaya dönmek akıllarına irat ancak Dünyanın halen yaşanılabilir olup var olmadığını bilmemektedirler.

97 sene önce yeryüzünde yaşamakta olan insanların ölümüyle sonuçlanan çekirdeksel bir cenk gerçekleşmiş ve dünyanın yüzeyi yaşanılamayacak seviyede radyasyonla kaplanmıştır. Bilindik bir tek hayatta kalanlar gezegenin yörüngesinde bulunmakta olan 12 farklı ülkeye ilişkin istasyonlarda yaşayanlardır ve bu feza istasyonları Ark ismindeki istasyonun oluşturulması için Jaha başkanlığında birleşir. Kaynaklar kıttır, suçun türüne bakılmaksızın 18 yaşın üstündeki suçlular uzaya fırlatılarak cezalandırılmaktadır.

Yabancı dizi türkçe dublaj the 100 1. sezon izle 1080p sinema izle Ark’ın kaynakları tükenmektedir, taze yaşam kaynaklarına gereksinim duyulmaktadır. 100 genç mahkumun harcanabileceği duyurulur ve ömür olanaklarının öğrenilmesi amacıyla eski suçlarının bağışlanacağı söylenerek nihayet savaştan evvel kurulan, içinde bolca bozulmayan yiyecek bulunduğu düşünülen Weather Dağı’nın yakınına önceki 1 sema gemisiyle gönderilir. Planlananın tersine gençler dağın uzağına iner ve muvakkat bir kalabalık kurmak için aralarında savaşma eder. Lakin sorunları bunlarla sınırlı kalmayacak ve Dünyalılar diye adlandırılan, yeryüzünde savaştan kurtularak esen kalmayı başarmış birtakım insanlar, Biçiciler adındaki yamyama dönüşmüş dünyalılar ve dağ adamlarıyla karşılaşacaklardır.

Bunu test etmek için de 100 adet mahkum delikanlı insanı Dünyaya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin vermiş olduğu görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha kazanç gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; 1 küme bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!